Cykl „Warsztaty Prawo Autorskie – dla Studentów ASP” – „Aspekty dozwolonego użytku prywatnego i publicznego w rozpowszechnianiu i ochronie utworu”

Cykl „Warsztaty Prawo Autorskie – dla Studentów ASP” – „Aspekty dozwolonego użytku prywatnego i publicznego w rozpowszechnianiu i ochronie utworu”

Serdecznie zapraszamy na czwarte już spotkanie z cyklu spotkań pt. „Warsztaty Prawo Autorskie – dla Studentów ASP” organizowanego przez nasze Koło. Naszym gościem będzie dr Wojciech Machała z Instytutu Prawa Cywilnego WPIA UW, który wygłosi wykład pt.”Aspekty dozwolonego użytku prywatnego i publicznego w rozpowszechnianiu i ochronie utworu” . Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się 11 grudnia br. (WTOREK) o godzinie 16.45 w sali 2.4 Collegium Iuridicum II przy ulicy Lipowej 4