Cykl „Warsztaty Prawo Autorskie – dla Studentów ASP” – „Możliwość udostępniania dzieła za pomocą wolnych licencji”

14 listopada 2007

Serdecznie zapraszamy na drugie już spotkanie z cyklu spotkań pt. „Warsztaty Prawo Autorskie – dla Studentów ASP” organizowanego przez nasze Koło. Naszym gościem będzie mec. Krzysztof Siewicz – prawny koordynator Creative Commons Polska oraz Alek Tarkowski – Public Lead Creative Commons Polska. Tematem spotkania będzie „Możliwość udostępniania dzieła za pomocą wolnych licencji”. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się 22 listopada br. (CZWARTEK) o godzinie 18.30 w sali 209 w Pałacu Czapskich Krasińskich (budynek A) przy ulicy Krakowskie Przedmieście 5.

Tags: , , ,