Cykl „Warsztaty Prawo Autorskie – dla Studentów ASP” – „Wstęp do Prawa Autorskiego, podstawowe pojęcia.”

3 listopada 2007

Cykl „Warsztaty Prawo Autorskie – dla Studentów ASP” – „Wstęp do Prawa Autorskiego, podstawowe pojęcia.”

Serdecznie zapraszamy na pierwsze z cyklu spotkań pt. „Warsztaty Prawo Autorskie – dla Studentów ASP” organizowanego przez nasze Koło. Naszym gościem będzie dr Teresa Grzeszak z Instytutu Prawa Cywilnego WPIA UW, która wygłosi wykład pt.”Wstęp do Prawa Autorskiego, podstawowe pojęcia.” . Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się  8 listopada br. (CZWARTEK) o godzinie 18.30 w sali 209 w Pałacu Czapskich Krasińskich (budynek A) przy ulicy Krakowskie Przedmieście 5.

Tags: