займ на карту займ на карту срочно без отказа

IP przy kawie – Ochrona praw autorskich i innych na dobrach niematerialnych w Internecie. Między wnioskami de lege lata a postulatami de lege ferenda.

16 lut
16 lutego 2012

Uwaga! ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA! Spotkanie z p. Profesorem Wojciechem Kocotem odbędzie się jednak w sali 403 w Collegium Iuridicum I. Godzina i data bez zmian. Spotykamy się 1 marca (już jutro) o godz. 18.30. Do zobaczenia!

Po feriach z nową energią zaczynamy nowy semestr. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie IP przy kawie, które odbędzie się 1 marca br. o godz. 18.30 w kawiarni Tarabuk przy ul. Browarnej 6 (słynącej nie tylko z dobrych warunków lokalowych, ale i

bardzo dobrej kawy). Spotkanie i dyskusję poprowadzi Prof. UW dr hab. Wojciech Kocot, specjalista w prawie obrotu

elektronicznego, m.in arbiter Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz arbiter Centrum Mediacji i Arbitrażu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Tematem spotkania będzie ochrona praw autorskich i innych na dobrach niematerialnych w Internecie. W szczególności skupimy się na zagadnieniach związanych z regulacją

odpowiedzialności Internet Service Providers (ISP) za naruszenie praw własności intelektualnej w Internecie w świetle obecnych regulacji i wobec perspektywy oddziaływania umowy ACTA na tę kwestię.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *