займ на карту займ на карту срочно без отказа

Warsztaty z pisania umów IT!

30 mar
30 marca 2014

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach z pisania umów IT!

To niezwykle rzadka okazja, by na naszej Uczelni zapoznać się z praktyką jednego z najprężniej rozwijających się działów prawa własności intelektualnej.

W trakcie warsztatów dowiesz się:
– jak prawo autorskie działa w zetknięciu z nowymi technologiami
– co to jest IT
– na czym polega specyfika umów w tej dziedzinie
– dlaczego opłaca się specjalizować się w prawie nowych technologii

W ramach warsztatów odbędą się dwa spotkania: 8 kwietnia i 24 kwietnia, o godz. 18:30 w sali 3.8 Collegium Iuridicum II WPiA UW na Lipowej 4.

Jako zadanie warsztatowe, uczestnicy otrzymają kazus na podstawie, którego będą pisali fragment umowy wdrażającej specjalistyczny system informatyczny.

Warsztaty poprowadzi mec. Marcin Maruta, radca prawny, wspólnik kancelarii Maruta i Wspólnicy, jeden z najlepszych polskich prawników w tej dziedzinie. Na rynku IT pracuje od ponad 20 lat, doradzał największym krajowym i międzynarodowym dostawcom usług IT oraz odbiorcom tych usług. Wartość zrealizowanych przez niego kontraktów przekracza kwotę kilku miliardów złotych.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wydarzeniu. Warunkiem otrzymania certyfikatu będzie wykonanie zadania warsztatowego.

Warsztaty przeznaczone są dla studentów prawa, bez względu na afiliację uniwersytecką.

Osoby chętne wzięcia udziału prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres: ip@wpia.uw.edu.pl. W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych: imię i nazwisko uczestnika, uczelnia, rok studiów.

Liczba miejsc ograniczona!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *