5 – lecie działalności Koła Naukowego Własności Intelektualnej „IP”

Spieszymy donieść, że 21 grudnia przypada pięciolecie działalności Koła Naukowego Własności Intelektualnej „IP”.

Z dumą zauważamy, iż od chwili założenia aż do chwili obecnej „IP” pozostawało jednym z najaktywniejszych Kół Naukowych działających na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Potwierdzić to mogą liczne projekty i szereg innych inicjatyw przeprowadzonych przez nasze Koło, a m.in. zorganizowaliśmy:

– 9 ogólnopolskich konferencji naukowych,

– ponad 40 spotkań naukowych i warsztatów z udziałem pracowników naukowych i prawników z renomowanych warszawskich kancelarii,

– dwa zagraniczne wyjazdy naukowe.

Tego sukcesu nie było by jednak bez zaangażowania i chęci działania wszystkich tych, którzy w ciągu pięciu ostatnich lat współtworzyli Koło Naukowe Własności Intelektualnej „IP”, zarówno członków Koła, jak i wspomagających nas pracowników naukowych.

`

Oficjalne świętowanie pięciolecia, uwzględniając ogólne przyczyny atmosferyczne i ogólne uwarunkowania około sesyjne;-), przenosimy jednak na marzec wraz z realizacją nowego projektu – organizacją ogólnopolskiej konferencji pt. „Ochrona własności intelektualnej w społeczeństwie informacyjnym” (TBA).

Życząc wszystkim spokojnych Świąt, a sobie następnych pięciu lat tak udanej działalności,

Członkowie Koła Naukowego Własności Intelektualnej „IP”

Koło Naukowe Własności Intelektualnej IP WPIA UW