Konferencja naukowa pt. „Obrót prawami własności intelektualnej

Konferencja naukowa pt. „Obrót prawami własności intelektualnej” pod honorowym patronatem Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UW

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konferencji naukowej organizowanej przez Koło Naukowe Własności Intelektualnej „IP” na temat obrótu prawami własności intelektualnej. Na konferencji omówione zostanie zbycie licencji na prawa wyłączne w ramach przedsiębiorstwa, ograniczenia przenoszalności praw autorskich oraz wyłączne prawo do odmiany. Podczas wydarzenia odbędzie się również panel dyskusyjny pt. „Znaczenie praw własności intelektualnej dla współczesnego przedsiębiorstwa”.

Konferencja odbędzie się 24 listopada (piątek) w godzinach od 10.00 do 16.45w sali A3 w Collegium Iuridicum II na ulicy Lipowej. Szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia dostępne są w programie konferencji.

Sposnorem konferencji została kancelaria prawnicza Domański Zakrzewski Palinka.

KONFERENCJA NAUKOWA

pod honorowym patronatem

Dziekana Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

OBRÓT PRAWAMI WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ”

WARSZAWA, 24 LISTOPADA 2006 r.

Sala A3 Collegium Iuridicum II

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Lipowa 4

1000 – 1015 Uroczyste otwarcie konferencji przez Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego