16 listopada 2009

Członkowie Koła Naukowego Własności Intelektualnej laureatami tegorocznej edycji konkursu Urzędu Patentowego na najlepszą pracę naukową o tematyce związanej z ochroną własności przemysłowej.

W kategorii najlepszej pracy studenckiej nagrodę otrzymała Ewelina Jarosz studentka IV roku MISH za pracę „Ewolucja modelu ochrony prawnej wzorów przemysłowych”- Nasza Prezes Zarządu kadencji 2008/2009 oraz najaktywniejsza osoba z nas wszystkich.

W kategorii najlepszej pracy magisterskiej Jury konkursu nagrodziło mgr Izabelę Kowalczuk „Znak towarowy w reklamie kontekstowej online”, Członka Zarządu w kadencji 2008/2009 .

Gratulujemy sukcesów i liczymy na więcej! Brawo dziewczyny!

Tags: , ,
1 reply
  1. Ewelina Jarosz says:

Dziękuję za tak miłe słowa kochani! :-)