Cykl „Warsztaty Prawo Autorskie – dla Studentów ASP” – „Zbiorowe Zarządzanie Prawami Autorskimi”

01 gru
1 grudnia 2007

Serdecznie zapraszamy na trzecie już spotkanie z cyklu spotkań pt. „Warsztaty Prawo Autorskie – dla Studentów ASP” organizowanego przez nasze Koło. Naszym gościem będzie Mariusz Wideryński – Prezes Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Fotografików. Tematem spotkania będzie „Zbiorowe Zarządzanie Prawami Autorskimi”. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się 06 grudnia br. (CZWARTEK) o godzinie 18.30 w sali 209 w Pałacu Czapskich Krasińskich (budynek A) przy ulicy Krakowskie Przedmieście 5.

Tags: