займ на карту займ на карту срочно без отказа

IP w praktyce – Meandry uzyskania międzynarodowej ochrony znaku towarowego

03 lis
3 listopada 2010

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia praktyczne pt. „Meandry uzyskania międzynarodowej ochrony znaku towarowego”, które odbędą się 15 listopada br. o godz. 18. 30 w sali dydaktycznej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego – sala 153 (III p.), ul. Nowy Świat 69.

  Przedmiotem spotkania będzie procedura międzynarodowej rejestracji znaku towarowego na podstawie przepisów porozumienia madryckiego oraz Prawa własności przemysłowej.

  `

Spotkanie poprowadzą mec. Agnieszka Zwierzyńska i p. Jakub Kubalski, prawnicy w Zespole praw na dobrach niematerialnych kancelarii DZP Domański Zakrzewski Palinka Sp. k.

Szczególnie zapraszamy do odwiedzenia i komentowania specjalistycznego bloga prawniczego Kancelarii DZP, współtworzonego przez naszych gości, poświęconego prawom własności intelektualnej, który możecie odnaleźć pod adresem http://blog.dzp.pl/ip/

Serdecznie zapraszamy!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie obecności – pierwszeństwo mają  członkowie Koła i osoby, które oczekują na zatwierdzenie deklaracji członkowskiej.

Tags: , ,
1 reply
 1. Jakub Kubalski says:

  Drodzy,

  Chciałbym wyjaśnić wątpliwości, co do strony podmiotowej praw ochronnych z rejestracji znaków towarowych. Mianowicie, art. 1 ust 2. porozumienia madryckiego stanowi:

  „Osoby fizyczne i prawne każdego z Umawiających się Państw będą mogły uzyskać we wszystkich pozostałych państwach będących stronami niniejszego porozumienia ochronę swych znaków, stosowanych do towarów i usług, a zarejestrowanych w państwie pochodzenia przez zgłoszenie tych znaków w Międzynarodowym Biurze Własności Intelektualnej[…]”

  Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *