IP Challenge 2014: Eliminacje do drużyny UW!

IPC 2014 - logo białe

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie IP Challenge 2014 organizowanym przez nasze Koło! Jest to jedyny w Polsce konkurs typu moot court (symulacja rozprawy) z zakresu prawa własności intelektualnej. Wydarzenie rozpocznie się w połowie lutego, zakończy zaś w połowie maja i będzie składać się z półfinałów (etap ustny) oraz finału (etap pisemny), który zostanie rozegrany w Warszawie. Tegoroczny temat: prawo autorskie.

Jako, że jesteśmy gospodarzami, oczywiście wystawiamy własną drużynę. W tym roku zadanie będzie wyjątkowo trudne – w zbliżającej się edycji zmierzą się bowiem reprezentanci aż sześciu zespołów. Przypomnijmy, nasz team zwyciężył w IP Challenge 2013, pokonując po zaciętym starciu odwiecznych rywali z UJ.

Każda z drużyn będzie składać się z trzech zawodników (bądź zawodniczek). My swoją reprezentację wyłonimy w specjalnych eliminacjach, które odbędą się w najbliższy poniedziałek (9 grudnia) o godz. 20:00 w sali 1.3 Collegium Iuridicum II na Lipowej 4.

Eliminacje przeprowadzimy w formie testu wiedzy i umiejętności z zakresu prawa autorskieg. Test będzie składał się z pytań otwartych. UWAGA: będzie można korzystać z ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych! Udział może wziąć każdy student prawa I stopnia na UW.

Skład naszej kadry zostanie ogłoszony 19 grudnia.

Przebieg konkursu będziecie mogli śledzić na naszej stronie oraz fan-page’u konkursu: https://www.facebook.com/IPChallenge