08 maj
8 maja 2011

Konferencja „Prawa własności intelektualnej jako ograniczenie swobody działalności gospodarczej” odbędzie się 20 maja 2011 r. w sali im. A. Mickiewicza w Audytorium Maximum (na terenie kampusu Uniwersytetu Warszawskiego) w godzinach 10:00-17:30.

Konferencja jest organizowana przez Katedrę Prawa Własności Intelektualnej i Dóbr Niematerialnych przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Kołem Naukowym Własności Intelektualnej „IP” WPiA UW.

Przedmiotem konferencji będzie prezentacja zagadnień związanych z funkcjonowaniem własności intelektualnej oraz wpływu praw z nią związanych na realizację swobody działalności gospodarczej.

Zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o potwierdzenie swojej obecności, dokonując zapisu pod adresem: http://konferencje.wpia.uw.edu.pl/konf.php?id=259

Sprawozdanie z konferencji dostępne tutaj.